כניסה לעורכי דין

לכניסה לקבוצת עורכי הדין הקליקו כאן

על הקבוצה
על הקבוצה: זוהי קבוצה פרטית וסגורה לעורכי דין, אשר דוגלת בחזון של גישור, עזרה הדדית וחברות בין חבריה. מקום המאפשר שיחה חדשה וטובה בזירה שבעבר ידעה הרבה יותר מדי עימותים. בקבוצה זו אנו מתייעצים בנושאים שונים מהתחום המשפטי והעסקי, נוהגים בנדיבות, ברצון טוב, תומכים איש ברעהו ומקפידים על כבוד הדדי. כדי לעזור לחזון להתממש אנו גם נפגשים מדי פעם מחוץ לעולם הווירטואלי של הפייסבוק וממשיכים לטוות גם בחוץ קורי קשרים וחברות המסייעים לכולנו בעולם המקצועי והאישי

איך כדאי לעורכי דין להיעזר בקרן ?

02עורך הדין יכול להיעזר במומחיות הגרפולוגיה המשפטית בשלבים שונים בעבודתו. מומלץ מאד להיוועץ כבר בשלב ההתחלתי בו עולה החשד לזיוף, או החשד כי מדובר במסמך לא אותנטי מסוג זה או אחר (לינק לסוגי זיופים). עוד לפני שפותחים חזית משפטית בנושא, כדי לבדוק האם בכלל קיימת היתכנות אמיתית לחזית זו. למשל האם באמת קיים כאן זיוף כמו שהלקוח טוען? או האם באמת הצוואה לא נכתבה בשנה הזו? בפגישת ייעוץ קצרה ניתן לחשוף בפניכם את האמת המסתתרת מאחרי המסמכים שלפניכם, ולגבש יחד את האסטרטגיה המשפטית המתאימה לתיק שלפניכם. כבעלת תואר שני במשפטים ואחרי ניסיון עשיר בכתיבת חוות דעת ועדויות מומחה, תקבלו הבנה רחבה של מערכת המשפט הרלוונטית.

כתיבת חוות הדעת נעשית בעצה אחת עם עורך הדין. לאחר שגובשה האסטרטגיה המתאימה ונכתבה חוות הדעת על נימוקיה השונים, עורך הדין מקבל טיוטה לעיונו בכדי לוודא כי כל הנקודות החשובות מצוינות לשביעות רצונכם. אתם יודעים באופן הטוב ביותר מה חשוב שיהיה מודגש עבור הלקוחות שלכם בחוות הדעת.

הכנה לחקירתי כעדה מומחית על דוכן העדים, במקרה הצורך – נעשית באופן בו אנו יחד מכירים היטב את המשתנים החשובים בחוות הדעת הנתקפת ומתכוננים אליהם בהתאם.

במקרה בו נדרש סיוע בחקירה עד מומחה שמנגד, אני עוזרת לעורך הדין להבין לעומק את הסוגיה שבחוות הדעת, ומציעה שאלות מקצועיות להפנות אל המומחה שמנגד בכדי להפחית את משקל חוות דעתו אם יש בכך צורך. ניתן גם לזמן אותי להשתתף בחקירת המומחה בבית המשפט ממש. נפסק בבית המשפט העליון כי עד מומחה יכול לשבת עם עורך הדין ולחקור גם עדים מומחים וגם עדים אחרים

לכניסה לקבוצה הקליקו כאן

Call Now Button