עדויות

עו"ד יניב גלבוע

קרן היקרה,

ברצוני להביע את תודתי העמוקה על השירות המקצועי והמהיר, שמח שאת באזור בכלל ובפרט בכל הנוגע לתחום הגרפולוגיה בו את מובילה ללא ספק מעל כולם. פעם אחר פעם אני למד שיש על מי לסמוך, תודה ענקית

26/05/2020

עו"ד ירון דוד

ביקשתי מקרן רווה לבדוק בדחיפות מסמך בכתב יד שהתיימר לחייב את לקוחי במליוני ש"ח. קרן התגייסה, ובשירות VIP EXPRESS נסעה, בדקה במקצועיות, ומסרה חוות הדעת חד משמעית: שלוש שורות קריטיות הוספו בעט שונה ולאחר חתימת הצדדים.

אתמול בקדם משפט המסכם, ב"כ התובעת נכנסה להיסטריה. בצדק. לשקר אין רגליים, והמומחית שלנו גם עשתה לו פנצ'ר בגלגלים.

יש על מי לסמוך.

תודה!

04/11/2019

עו"ד אביעד דיין

ברצוני לפרגן לקרן רווה, המומחית לכתב יד, שהעידה במשפט בו הזמנתי אותה להעיד על חוות דעת שנתנה בנושא של חשד לזיוף עצמי של חתימה, כלומר טענה שהאדם זייף את החתימה של עצמו, באופן השונה מהחתימה הרגילה שלו.

העדות שלה והתשובות לחקירה הנגדית של הצד השני היו ברמה גבוהה ובביטחון המצופה ממומחה, ללא שחצנות מיותרת וללא גמגום, מה שנראה לי שהותיר את השופטת ללא תהיות ושאלות.

אחרי שהצד שכנגד שאל על הספר שלה, והפנה את השופטת לפסק דין של המחוזי בו הספר מוזכר, נראה שהשופטת הירושלמית רשמה לעצמה את השם כפוטנציאל טוב למומחית מטעם בית המשפט.

04/11/2019

עו"ד אלון לב

על שני דברים העולם קיים -
על חוות דעת גרפולוגית של קרן רווה
ועל צו לאיכון טלפון נייד

שני אלו הוכיחו בוודאות שאדם חתם על מסמך שלטענתו זוייף
ואפשר לבית המשפט המחוזי בפסק הדין לדחות טענותיו לזיוף

צו האיכון הוכיח שהאדם אכן היה במקום החתימה ובשעת החתימה
חוות הדעת של קרן היתה עוד יותר מדוייקת והראתה שהוא אכן
האדם שחתם

מסתבר שגרפולוגיה היא בכל זאת מדע מדוייק..!

תודה קרן רווה

19/09/2019

עו"ד עוז עמית

שמח להודות ולפרגן לקרן רווה על סיוע והכוונה בתיק שבו בסופו של יום לא נדרשה חוות דעת. ללא היכרות מוקדמת בינינו, עיינה במסמכים, השיבה על שאלות ובאופן כללי האירה את עיניי ואפשרה לי להיות בטוח שיש עם מי לצאת לקרב אם יעלה הצורך. אין לי ספק שדרכינו עוד תצטלבנה - תודה!

19/09/2019

עו"ד גאולה זלצמן

הי קרן. הכרתי אותך בפורום באינטרנט וכשעלה הצורך שלחתי אליך לקוח שלי, עו"ד א.... להתייעצות בקשר לחוו"ד גרפולוגית בתיק שאנחנו מנהלים. לשמחתי הוא חזר מהפגישה מלא התפעלות ממך, התרשם מאוד לחיוב מהמקצועיות והרהיטות ובכלל והודה לי על ההפניה. זה היה נסיון מוצלח ומבחינתי ככל שנזדקק בעתיד לחוו"ד בתחום הגרפולוגיה, את הראשונה ברשימה. המון תודה גאולה

19/09/2019

משרד עורכי דין פישר בכר חן וול אוריון ושות'

קרן היקרה שלום,
הנדון: הרצאתך במשרדנו ביום 16.4.2019 מכתב המלצה –
נהנינו מאד מהרצאתך שנערכה במשרדנו ביום 16.4.2019
במהלך ההרצאה הועבר תוכן רב ומשמעותי, הרלוונטי מאד לעבודתנו השוטפת כעורכי דין בכלל וכעורכי דין העוסקים בליטיגציה בפרט.
ההרצאה היתה ערוכה היטב, מקצועית, מעניינת ועובדי המשרד יצאו ממנה עם מסקנות רבות. עוד שמחנו לקבל בעקבות ההרצאה את ספרך, "על קוצו של דיו - גרפולוגיה משפטית וזיהוי זיופים", אשר ישמש את עובדינו וכבר נכלל בספריה המשרדית.
נשמח מאד לעמוד עמך בקשר גם בעתיד, לטובת שיתופי פעולה מקצועיים נוספים.
בכבוד רב ובהצלחה,
שלום הרשקוביץ, עו"ד
פישר בכר חן וול אוריון ושות'

29/04/2019

עו"ד מוחמד סבאח

"כמובן, הצלחה רבה בזכות חוות דעתך המקצועית, ועדותך האמינה והמהימנה בפני ביהמ"ש,

 כצפוי השופט כתב הרבה דברי שבח והערכה על עבודתך המצוינת.

 אני מאוד מודה לך על תרומתך העצומה בתיק זה, ואף טרם נתקלתי במומחה מהתחום שיכול להתחרות עם המקצועיות העילאית שיש לך".

24/12/2018

עו"ד מיכל יקר עזרא

חברים, רוצה לשתף אתכם, לקוח שלי שכר שירותיה של קרן רווה הנפלאה כדי להוכיח שהוא לא חתם על מסמך מכוחו נגבו ממנו כספים.
מנגד היה עורך דין אגרסיבי בלשון המעטה שחקר את קרן באופן מאוד לא נעים והיא במבט ממזרי וחכם השיבה לשאלותיו מבלי להתרגש- נהפוך הוא. במסגרת הסיכומים הוא הטיל ספק גדול במקצועיותה ואמינותה
ושאלותיו של השופט במהלך הדיון הוכיחו כי ככל הנראה אין לו ניסיון רב או הבנה בנושא גרפולוגיה משפטית וכבר התחלתי לחשוב שהמצב אבוד... עד שהתקבל פסק הדין!
מעבר למקצועיות, זכיתי להכיר אשה מרתקת, סבלנית ומקסימה. אז זה הזמן לומר תודה ומגיע לה שכולכם תדעו ...

24/12/2018

עו"ד עדיה אלון

"התביעה כנגד.... נדחתה. תודה רבה לך על חוות הדעת המוצלחת".

13/12/2018

עו"ד עדי בן כוכב

יש מספר בודד של אנשים בעולם שתמיד ארצה שיהיו בצד שלי. קרן רווה היא אחת מהם. תודה על היום. היית מעולה!!

13/12/2018

עו"ד ניר יסלוביץ

"ברצוני לפרגן לקרן רווה על כך שעזרה לי וליוותה אותי ביסודיות מקצועיות ולבביות, בהכנת חוות דעת במקרה סבוך אשר תוגש בימים אלה לנשיאת בית המשפט העליון, במסגרת בקשה למשפט חוזר. אין לי ספק שהבקשה תוביל לכך שבכל הנוגע למרשי הצדק יראה וגם יעשה -שאפו קרן נתראה בתיקים הבאים ! בהוקרה ניר יסלוביץ"

10/02/2016

שי מיטרני

תודה רבה לקרן רווה שבזכות חוות דעת גרפולוגית שהוכנה עבור לקוחותיי, ולפיה חתימתם על הסכמי הלוואה בסכום של 250,000 ש"ח עם חברת ביטוח גדולה זויפה, הסכימה חברת הביטוח בפשרה להתקפל ולסגור את התיק בתשלום 10,000 ש"ח בלבד!

16/03/2015

עו"ד נועם שחם

מנסיון אחד עם קרן כעדה מומחית בבית המשפט (מטעם לקוח שלי), אני ממליץ עליה בכל פה. מקצוענית, יסודית, רהוטה, שקולה. כל מה שאתה מצפה מעד מומחה.

17/12/2014

עו"ד אריאלה רוזנטל-סודרי 
שאפו ותודה ענקית ל- קרן רווה על חוות דעת מקצועית יפה וערוכה כמו ספר שיצא לאור בנושא זיוף חתימות.
הזמנתי בעבור לקוחה שלי את שירותיה של קרן ונדהמתי לקבל מוצר כזה יפה ומקצועי. גם השופטת שדנה בתיק התרשמה מאוד ובתיק אין חוות דעת נוספת. כעת משמשת חוות הדעת לנסות לסגור את התיק בפשרה. תודה קרן על עבודה מדהימה ויפה. -)-------

20/11/2014

עו"ד יגאל נמני

הנתבע, שכר את אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בתל אבי בכדי לזכות בהגנה מרבית. אני, שמבין השאר גם חבר בקבוצה של הגב' קרן רוה, השתוממתי להיווכח שאותו משרד, שכר את שירותיה, לשם חוות דעת מקצועית, בעניין החתימות שנטענו מזויפות ועלה בידו לקבל חוות דעת של קרן שהוכיחה שהחתימות אוטנטיות. אין צורך להכביר בתיאורים, כמה רבה הייתה אכזבתי....החומר שקיבלה לידיה לבחינה אובחן באופן מעולה, מקצועי ויעיל.

18/06/2014

און צוק, עו"ד

קרן. קיבלנו ממך מספר חוות דעת גרפולוגיות עבור בית המשפט. חוות הדעת כתובות ביסודיות ודקדקנות. נעמה לי מאוד העבודה איתך. נעמה לי כפליים העובדה כי במקרה בו לא ניתן להוכיח בחוות הדעת את הנקודה המבוקשת ציינת כי אין כל ערך בחוות הדעת וכי ייתכן וכדאי לשקול שנית את חוות הדעת. ישיבות ההכנה במשרדך היו ענייניות ואפשרו הנפקה של חוות דעת במהירות וללא טעויות מיותרות. כל העושה שימוש בשירותיה של קרן יזכה גם לחוות דעת לעילא ולעילא וגם ליהנות מעבודה עם אדם נעים הליכות. מחכה לפעם הבאה. 

10/06/2014

עו"ד טל בוטל-שפיס פריש

קרן, אני בוחרת לרשום כאן כמה משפטים המעידים על מקצועיותך, ואישיותך, על מנת וכולם יוכלו להתרשם. מספיקה הצצה קלה לקורות חייך, על מנת ללמוד על מידת האתגר, השאפתנות והרצון למצוינות המצויים בך - ביניהם לימודי מס' תארים, בוגרת קורסים מקצועיים, השתלמויות רבות, מצטיינת פה ומצליחה שם. ציפור לחשה לי, שאין מקצועית ומקצוענית ממך בתחום, והיא לא הפתיעה אותי. אני יודעת, שאת יסודית, אינך מעגלת פינות, מדויקת באבחנותייך. כביקורתית בחבורה אומר (ארשום, ליתר דיוק) כי אהיה רגועה ביותר כאשר את תהיי המומחית המובילה את תיקם של לקוחותיי. בנימה אישית אוסיף, כי בכל פגישות העבודה בינינו מצאתי אישה נעימה, שמחה, חכמה ומעניינת. מאחלת לך הצלחה רבה

10/06/2014

עו"ד דודו קונטנטה

קרן יקירתי. לאחר חקירה ארוכה ומתישה. הלקוח יצא מרוצה מההתפתחות והחקירה והרבה מאוד בזכות המקצוענות שלך. היה תענוג לעבוד איתך על התיק שחוו"ד המומחה מטעם בית המשפט קריטית בו מאוד. תודה על העבודה המקצועית והאיכפתיות. ללא ספק נמשיך לעבוד יחד

10/06/2014

יניב לנקרי

חברים, מרגיש חובה להגיד יותר ממילה טובה על חברתנו היקרה קרן רווה. בלוליינות משפטית של ממש, אנחנו מנסים לבטל פסק דין שניתן כנגד לקוח של משרדי. פסה"ד נסב כולו על חוו"ד גרפולוגית מוטעית לשיטתנו, אף בעיני האדם הסביר, וכל שכן כאשר אני מאמין ללקוח!!. קרן נרתמה לבחון את חוו"ד מהרגע להרגע על מנת למצוא בה פגמים, וזאת בין היתר כדי שינתן לנו יומנו בביהמ"ש לחקור את הגרפולוג. קרן יקרה, תודה מקרב לב על הנחישות ועמידתך האיתנה לצד הקפריזות של הח"מ בזמן כה קצר.

10/06/2014

עו"ד אפרת פדידה

כבר שבועיים שאני בתהליכים של מיון וראיונות מועמדים לתפקיד עו"ד במשרדי. למרות שאני מחזיקה מעצמי מישהי שיודעת "לקרוא" אנשים, החלטתי לגבות את ההחלטה הסופית בבדיקה גרפולוגית אצל, מי אם לא, קרן רווה. אני חייבת לומר שההחלטה בהחלט השתלמה כי קרן הצליחה להאיר את עיני לגבי אחד המועמדים ולהציל את עצמי מעצמי. בקיצור ניתוח גרפולוגי מומלץ בחום לא רק לחוות דעת משפטיות אלא גם במקרים בהם רוצים לדעת מי עומד מולך והאם יש תאימות בין מה שהוא אומר ולמה שהוא לא. שורה תחתונה התהליך הסתיים בהצלחה ואני מאוד מרוצה מהבחירה. והמון תודה והערכה לקרן המקצועית והמדהימה.

10/06/2014

עו"ד אמיר טיטונוביץ

אתמול הזדמנה למשרדי קרן רווה, הגרפולוגית . ממש באותו הזמן התחבטתי בשאלה אם החתימות על כמה מסמכים, שנמסרו לי ושנחזו להיות כאלה שנחתמו בידי אדם מסוים, שלא בפניי, הן אכן חתימותיו של אותו אדם, שחתם בפניי על מסמכים אחרים, לפני שנתיים ימים.  בעיניי הבלתי  מקצועיות, החתימות לא היו של אותו אדם.  זה היה כל כך ברור ובולט.  וכבר תכננתי איך אני "נכנס בו", משפטית, בכל הכוח.  ובאה קרן, שמשום-מה תמיד יש לה זכוכית מגדלת בתיק, והציעה ללא היסוס לבחון את החתימות בעיניה המקצועיות.  עיינה, הפכה את הדפים מצד לצד, בחנה, מלמלה לעצמה מילים כאלה ואחרות, בחנה שוב, שפשפה באפה [ואני יושב מולה, כוסס ציפורניים], ולאחר דקתיים ארוכות פסקה: החותם הוא אותו חותם.  על כך נאמר "כשיש קשרים, לא צריך פרוטקציה, וכשיש לך את קרן רווה, יש לך את כל שלו אתה מקווה".

10/06/2014

עו"ד יוסף וייצמן

אספר לך ששלחתי את הלקוחות במקרה דומה ל קרן רווה , חזרו מרוצים ואף הודו לו. תנהגי כמוני..

10/06/2014

עו"ד שלומי סהר

מצאתי לנכון להודות מקרב לקרן רווה על שירות מקצועי ואדיב בעריכת חוות דעת גרפולוגית אשר נדרשתי אליה במסגרת עבודתי. תודה רבה קרן  ויישר כוח.

10/06/2014

 

Call Now Button